מה אנו מציעים?

 

אנו מעמידים במרכז את רצון האדם לחיות את אורח החיים התואם לסגנונו ומהתפיסה האקולוגית המתבטאת "בעבודת רוחב" המערבת סוכני חיברות משמעותיים בחיי המתאמן/ת 'במשולש הזהב'- משפחה; קהילה; צוות מקצועי.

 

 

הרציונל

 

 

היכולת לרכוש מיומנויות ולשנות התנהגות והרגלים קיימת אצל כל אדם ובכל גיל ע"י תהליכי למידה מתוכננים. תפיסה רב ממדית של תחום התקשורת- החברתית, הנשענת על תהליכי למידה מתוכננים ותרגול המיומנויות הלכה למעשה, מאפשרת לפתח ולרכוש את היכולות הנדרשות על מנת ליצור קשרים חברתיים. הגורמים הנ"ל מהווים קרקע פורייה לתהליך עבודה להתערבות מעשית לשם השגת תוצאות משמעותיות בתחום התפקוד החברתי-תקשורתי.

 

אותם אנשים השואפים לשנות את מציאות חייהם מקבלים על עצמם לעשות מאמץ כלשהו על מנת לצאת ממצב הבדידות שבה הם נתונים. ההתמחות בתחום התערבות ייעודי וייחודי להקניה ופיתוח התקשורת החברתית, נותן את הידע והכלים הדרושים הטובים ביותר לצורך הובלת תהליך פרקטי ואפקטיבי כמענה לאתגרים ולקשיים המיוחדים שמציבה הבדידות. ההתערבות נועדה למפות את רמת התפקוד החברתי-תקשורתי, להגדיר מהם המשאבים הנדרשים להגשמת החזון החברתי האישי שהציב האדם לעצמו. בנוסף, תכנית התערבות אפקטיבית בתחום התקשורת החברתית, מחויבת לבצע מעבר בין התפקידים כפונקציה לימודית 'עיונית' לזו המעשית 'המתרגלת' את הכלים מושג השיפור בהבנה ובאופן העיבוד, הניתוח והפרשנות של הבעות רגשיות והתנהגותיות נפוצות וחשובות לניהול חיי היום-יום. כמו כן, ציר עבודה נוסף לתכנית התערבות אפקטיבית בתחום התקשורת החברתית נועד להרחיב את מאגר החלופות ההתנהגותיות 'והטקטיקות התקשורתיות' ומאידך להתמקד בקריאה ופרשנות הרמזים החברתיים ואת אופני השימוש ברגש כצורת ביטוי ליצירת הדדיות חברתית, מעודדים שקילת התוצאות הצפויות 'במצבי אמת' ומעבר לתקשורת הדדית ואפקטיבית באינטראקציות חברתיות מכאן מתאים במיוחד להשגת הבנה חברתית 'משופרת' והפעלת תהליך קבלת החלטות אפקטיבי יותר 'בצמתים קריטיים' לכשיידרשו כבוגרים.

 צור קשר

'בית הרופאים'- ז'בוטינסקי 12 , בני ברק

 (מול מכון מור) 

שלח

שם

This field is required.

תודה רבה! נחזור אליך בהקדם

ההודעה נשלחה בהצלחה...

טלפון

This field is required.

מייל

This field is required.

הודעה

This field is required.

052-7559595​

שיר-אור דואק | לתיאום פגישות

 

050-4208338​

עמיר ברדה | מנהל המפת"ח

 

 

Site By Armadil